Hakkımızda

Kullandığımız bütün ürünlerin en yüksek kalitede olmasına dikkat ederek, profesyonel ürünler üretiyor başta kuaförler olmak üzere dokunduğumuz herkesin yaşamına kolaylık sağlamak istiyoruz.

 

Fark yaratmak amacıyla ÜCRETSİZ BAKIM HİZMETİ sunarak özellikle kuaför dostlarımızın işlerini kolaylaştırmayı hedefledik ve başardık.

 

Mutluluk bizim için özel bir sözcük. Bu nedenle teknik servis ifadesi yerine, Mutlu Müşteri Hattı’mız ile bizi arayanların sorunlarını çözerek, mutluluk veren bir deneyim sunmayı amaçlıyoruz.

 

Bir de karınca kararınca Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı’na destek olabilmeyi seviyoruz. Tabii ki yaşadığımız topluma değer katma sevdamızla…


 

Mutlu Müşteri Hattımız

0212 275 22 15

[email protected]YASAL BİLGİLERİMİZ

Ünvan: Enter Dijital Medya İletişim Reklam ve Pazarlama Ltd.Şti

Adres: Fulya Mah. Özbal Sk. No:12/A-B Şişli 34394 İstanbul

 

Bağlı Olduğumuz Ticaret Odası:

İstanbul Ticaret Odası

Sicil No:759699 – MERSİS: 0336-0555-6260-0012DEĞERLERİMİZ

Çevremiz ve Doğa- Her atığın çevreye verdiği zararın farkında ve sorumluluğunda olan bir şirket ve çalışanlar olarak kullandığımız kağıttan, plastik bardaklara uzanan tüketim alışkanlıklarımızı iş yerimizde ve özel hayatımızda değiştirme yolunda özel çaba göstererek buna çevremizi de dahil edecek anlayışa sahip olmanın kritik öneminin farkındayız.

 

Güven- Paydaşlarımızın, çalışanlarımızın ve ürünlerimizi sunduğumuz tüm tüketicilerin güvenini zedelemeyecek hassasiyette bir hizmet anlayışıyla ilişki içinde olduğumuz tüm tarafların güvenini kazanmak ve bu güven duygusunu her zaman ilk sırada tutmak için gereken tüm önlemleri almak için özel çaba gösteririz.

 

İşveren ve Çalışan İlişkisi- Dini, dili, kökeni, bireysel tercihleri ne olursa olsun her bireyin farklı özelliklerinin farkındayız ve buna saygı duyarız. Başarı için yaratıcılığın teşvik edilmesine özen gösterirken her çalışanın başarabileceği ve katkı sağlayabileceği bir özelliği olduğuna inanarak çalışmalarımızı sürdürürüz.

 

Sorumluluk Duygusu- Yaşadığımız topluma katkı sağlayarak istediğimiz saygınlıkta bir toplumun var olabileceğinin bilincindeyiz. Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı çatısı altındaki korumaya muhtaç çocuklar için maddi ve manevi çabalarımıza kararlıkla devam edeceğiz.

 

Şeffaflık- Yaşadığımız toplum, ürünlerimizi ulaştırdığımız müşterilerimiz ve sorumlu olduğumuz yasalar karşısında şeffaflık ilkesiyle hareket eder; bu şeffaflığın verdiği güvenle hizmetlerimizi fark yaratarak sürdürürüz.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.