Hakkımızda

En yüksek kalitede profesyonel ürünler üretiyor ve başta kuaförler olmak üzere dokunduğumuz herkesin yaşamına kolaylık sağlamak istiyoruz.

 

Fark yaratmak amacıyla ÜCRETSİZ BAKIM HİZMETİ sunarak özellikle kuaför dostlarımızın işlerini kolaylaştırmayı hedefledik ve başardık.

 

Mutluluk bizim için özel bir sözcük. Bu nedenle teknik servis ifadesi yerine, bizi arayanların sorunlarını Mutlu Müşteri Hattı’mız ile çözerek, mutluluk veren bir deneyim sunmayı amaçlıyoruz.

 

Ayrıca Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı’na karınca kararınca destek olabilmeyi seviyoruz. Tabii ki yaşadığımız topluma değer katma sevdamızla…

 

Mutlu Müşteri Hattımız

0212 275 22 15

[email protected]

YASAL BİLGİLERİMİZ

Unvan: Enter Dijital Medya İletişim Reklam ve Pazarlama Ltd.Şti

Adres: Fulya Mah. ÖzbalSk. No:12/A-B Şişli 34394 İstanbul

 

Bağlı Olduğumuz Ticaret Odası:

İstanbul Ticaret Odası

Sicil No:759699 – MERSİS: 0336-0555-6260-0012

 

 

 

DEĞERLERİMİZ

Çevremiz ve Doğa – Şirketimiz ve çalışanları olarakher atığın çevreye verdiği zararın farkındalığı ve sorumluluğu içinde, gerek iş yerimizde gerek özel hayatımızda kullandığımız kağıttan plastik bardaklara uzanan tüketim alışkanlıklarımızı değiştirme yolunda özel çaba gösteriyoruz.

 

Güven– Paydaşlarımızın, çalışanlarımızın ve ürünlerimizi sunduğumuz tüm tüketicilerin güvenini zedelemeyecek hassasiyette bir hizmet anlayışıyla, tüm tarafların güvenini kazanmak ve bu güven duygusunu her zaman ilk sırada tutmak üzere gereken tüm önlemleri almaya özel bir önem veririz.

 

İşveren ve Çalışan İlişkisi- Dini, dili, kökeni, bireysel tercihleri ne olursa olsun, bireylerin farklı özelliklerinin içinde bulunduğumuz toplumu zenginleştirdiğine inanır ve bu farklılıklara saygı duyarız. Başarı için yaratıcılığın teşvik edilmesine özen gösterirken her çalışanın başarabileceği ve katkı sağlayabileceği bir özelliği olduğuna inanarak çalışmalarımızı sürdürürüz.

 

Sorumluluk Duygusu-  Sağlıklı bir toplum için yaşadığımız topluma katkı sağlamamız gerektiğinin bilincindeyiz. Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı çatısı altındaki korunmaya muhtaç çocuklar için maddi ve manevi çabalarımıza kararlıkla devam edeceğiz.

 

Şeffaflık- Yaşadığımız toplum, ürünlerimizi kullanan müşterilerimiz ve sorumlu olduğumuz yasalar karşısında şeffaflık ilkesiyle hareket eder; bu şeffaflığın verdiği güvenle hizmetlerimizi fark yaratarak sürdürürüz.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.