Hangi Saç Kurutma / Fön makinesini Almalıyım?

Hangi Saç Kurutma / Fön makinesini Almalıyım?

Bir saç kurutma veya fön makinesi satın alırken, birkaç faktörü göz önüne almanız ihtiyaçlarınıza en uygun olanı bulmanıza yardımcı olacaktır.

Güç seviyesi, mevcut özellikler, kullanım kolaylığı ve fiyat, bir saç kurutucudan diğerine değişiklik gösterebilir. Nihai bir seçim yapmadan önce bu faktörlerin tümünü göz önüne almanız ve her birinin önemini belirlemeniz gerekecek.

 

Mevcut saç fön makinenizi değiştiriyorsanız, sevdiğiniz ve beğenmediğiniz şeyleri düşünün. Beğendiğiniz özelliklere sahip yeni bir fön makinesi bulmaya çalışın ancak beğenmediğiniz ya da kullanmadığınız yeni fön makinesi bulmaya çalışmayın. Örneğin, asla soğuk üfleme özelliğini kullanmıyorsanız, tercih edeceğiniz yeni fön makinesinde bu seçeneğe ihtiyacınız yok. Ancak olmasının da bir sakıncası bulunmamakta ve fiyatı etkilememektedir. Mevcut fön makineniz tam donanımlı bir modelse fakat saklama alanınız sınırlıysa, kompakt ve pratik bir model isteyebilirsiniz. Ancak bunun da gücünün yeterli olup olmadığına karar vermelisiniz.

 

Düzgünce saçınızı kurutmak ya da fön çekmek için yeterli güce sahip bir fön makinesi ve arzu ettiğiniz ısı seviyelerini arayın. Watt gücü arttıkça fön makinesinin gücü de artar. Saç kurutucuları, fan için genelde yüksek, orta ve düşük olmak üzere üç farklı güç ayarı ve bir dizi ısı seviyesine sahip olabilir. Tüm modellerde bu ayarlar birlikte olmaz, bu yüzden ihtiyaç duyduğunuz özelliklerin olduğu modelleri kontrol edin.

 

Fiyat, bir fön makinesi alırken karar verme sürecinin önemli bir parçasıdır.

Fön makinelerini, ucuzdan çok pahalıya kadar tüm fiyat aralıklarında bulabilirsiniz. Aradığınız özellikleri bulduğunuz fön makinesini diğer mağazalardaki fiyatlarıyla karşılaştırın.

 

Fön makineleri kompaktan, tam boyuta kadar çeşitli boyutlarda var ve ağırlıkları bir modelden diğerine değişebilir. Tutulması ve kullanılması kolay bir fön makinesi seçin ve hantal ya da ağır tutulan fön makinelerinden kaçının. Fön makinelerinde siyahın yanı sıra pek çok cesur renkler de mevcuttur. Eğlenceli olduğunu düşündüğünüz ve kişiliğinize uyan bir fön makinesi seçin. Bu sizin kişisel tercihiniz.

 

Isı ve güç ayarları, soğuk üfleme düğmesi ve fleksi kablo bir saç fön makinesinde bulunabilen tüm özelliklerdir. Bazı fön makineleri çok basittir. Bazıları da ihtiyacınızdan fazla özelliğe sahip olabilirler. Bir fön makinesi alırken, bu makinenin sahip olabileceği tüm özelliklerden rahatsız olmayın. Bunun yerine, kullanacağınızı bildiğiniz özellikleri arayın ve ihtiyacınız olan seçeneklere dayalı olarak kararınızı verin.


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.