Ventoso’nun Renkli Dünyasını Keşfetmeye Var mısınız?

Ventoso’nun Renkli Dünyasını Keşfetmeye Var mısınız?

 

Renksiz bir dünya düşünebilir misiniz? Renkler hayatımızın bir parçası ve her zaman, hayatın her alanında bizlerle beraber. İçerisinde bulunduğumuz mekanlardan, giydiğimiz kıyafete, izlediğimiz reklam filmlerinden, kullandığımız arabaya; kısacası aklımıza gelebilecek her yerde renklerin etkisi altındayız.

Ventoso fön makineleri de bu renkli dünyaya katıldı ve birbirinden güzel renkleriyle aramızda. O zaman Ventoso’nun renkli dünyasına doğru yola çıkalım!

Ventoso fön makineleri kırmızı, sarı, siyah, mavi, çimen yeşili, tiffany mavisi, mint yeşili, fuşya, mor ve turuncu renkleriyle bize sınırsız bir seçme özgürlüğü veriyor. Bizi renklerin dünyasına yolculuğa çıkaran rengarenk Ventoso’lar arasından siz de renginizi seçin ve Ventoso’nun gücünü keşfedin!

Bizim rengimiz kırmızı! Her rengin bir anlamı vardır.


Peki sizin renginiz hangisi?

Kırmızı: Aşkı, tutkuyu ve duyguları temsil eder. Kırmızı enerjiktir canlılığı ve dinamizmi temsil eder. Renkler içerisinde algıda seçiciliği tetikleyen en çarpıcı renklerden biridir.

Sarı: Zeka, incelik ve pratiklikle ilgili bir renktir. Sarı aynı zamanda dikkatin rengidir. Her ne kadar hüznün ve özlemin rengidir dense de sarı umut ve ilham verici bir renktir.


Siyah: En gizemli renktir. Hatta o kadar gizemli bir renktir ki kendi içerisinde bile zıtlıklar barındırır. Bir yandan ölümü, kötülüğü temsil ederken diğer yandan gücü, zarafeti ve şıklığı temsil eder ve derinlik hissi uyandırır.


Yeşil: Doğanın sembolüdür. Huzurdur, barıştır, ferahlıktır. Ayrıca güvende hissetme duygusu ile açıkça bir bağı vardır. İnsanlar yeşil içerisinde mutlu, huzurlu ve güvende hisseder. 

Mavi: Rengin ilk çağrıştırdığı doğal olarak deniz ve gökyüzüdür. Genellikle bu renk insanlarda; sağlık, huzur, dürüstlük gibi hisler uyandırır ve güven veren bir derinliğe sahiptir. Sezgilerin rengidir. Dingin insanların rengi genel olarak mavidir.


Mor: Mavinin dinginliği ve kırmızının enerjisi birleşimi gibidir. Yaratıcılığı, duygusallığı ve gizemi temsil eder. Mistik duygular uyandırır.


Fuşya: Bu renk özgüveni ve cesareti simgeler. İnsan psikolojisi üzerinde olumlu etkileri olan bir renktir.


Turuncu: Turuncu dışa dönük, heyecan ve mutluluk verici, dinamik, dikkat çekici, çarpıcı ve iç açıcı bir renktir. Turuncu renk metabolizmayı hızlandırır. Canlılık, cesaret ve güven verir. Zihni harekete geçirir.  Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.